Obserwatorzy

niedziela, 30 grudnia 2012

Postanowienia noworoczne


Nowy Rok to dla mnie czas podsumowań i nowych postanowień. Lubię planować i mało robię rzeczy spontanicznie (od tego mam męża J ) W ubiegłym roku postanowiłam schudnąć 10kg. Poszłam do dietetyka i plan został zrealizowany połowicznie. J  Zrzuciłam ok. 5-6kg. Teraz po świętach trochę przybyło, ale już wiem jak to zrzucić.  Teraz liczę na zgubienie tych pozostałych 5kg. Niestety w domu mam „piątą kolumnę” w postaci męża i córek, którzy podobnie jak ja są łasuchami , ale nie planują się odchudzać. Także trzymajcie kciuki! 

Moje córki bardzo często namawiają mnie na dzierganie lub szycie  dla nich unikatowych rzeczy.

Guzikowa torba (guziki przyszywałam ponad 2h) ze starych, szerokich i już niemodnych jeansów. W tym przypadku przydała się mója parokilogramowa kolekcja "przydasiowych" guzików :-)


Plecaczek (połączenie dzianiny i tkaniny z Ikea). Włóczka wyciągnięta  jeszcze z kryzysowych zapasów babci, kupiona w czasach, gdy graniczyło to z cudem.  Do niego był zrobiony topik, ale na tę chwilę nie do odnalezienia.

To ostatni wpis w tym roku. Zatem życzę wszystkim czytajacym wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2013 roku. Oby był lepszy niż właśnie się kończący.  Do siego roku!

 

3 komentarze:

 1. Szczęśliwego NOWEGO ROKU!!
  Wszystkiego dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł te guziki na torbie. Świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna ta dzinsowa torba z guzikami :), zazdroszczę właścicielce!

  OdpowiedzUsuń